سیگنال بورس

بورس بلاگ

تحلیل کوتاهی بر: کبافق - فولای - خصدرا - فاراک

کبافق:

در طی دو روز گذشته توانسته به بالای میانگین های بلند مدت و میان مدت خود برسد و طبق قاعده باستی بازار صعودی دیگری را دنبال نماید. اما RSI وارد محدوده هیجان شده و به مقاومت 38.2 فیبوناچی نیز برخورد کرده و  باید مراقب بود.بنده احتمال عرضه شدن تا انجام افزایش سرمایه را بعید میدانم و از زمانی که سیگنال خرید آنرا در وبلاگ صادر نمودیم بیش از 66درصد رشد نموده و احتمال بسته شدن گپ بسیار بالاست، تا کنون که تمام مقاومت ها را شکسته.اگر سهامدار هستید نگهداری کنید اما بسیار مراقب باشید. سهم شدیدا حمایت میشود و مقاومت بعدی سهم 3325 تومان است.

فولای:

از لحاظ بنیادی سهم بسیار ارزنده ای میباشد و از لحاظ تکنیکال خط گردن سر وشانه کف خود را شکسته و که مقاومت 23.6 فیبوناچی در 239 تومان است.امروز به این مقاومت ففوذ نموده و انتظار رشد کردن قیمت در این محدوده ها بسیار بالاست. هدف کلاسیک سروشانه کف 283 تومان که مقاومت 38.2 فیبو نیز هست میباشد. اما در یک بازار صعودی با توجه با اینکه سهم تعداد سهام کمی دارد و هنوز در محدوده های کف قیمتی خود قرار دارد پیشنهاد خرید دارم و البته بایستی حد ضرر خود را نیز 5درصد قرار دهید. 283 برای سهم بسیار مهم است و در صورت شکست این مقاومت تا 354 تومان نیز پیش بینی حرکت خواهیم داشت.

خصدرا:

در پاسخ به سوالات نیز عرض کردم که این عرضه فقط دلیل آن تعدیل منفی بوده و احتمالا تا 200 تومان نیز افت کند . اگر دارید که دید خود را بلند تر کنید و شما وارد این هیجان فروش نشوید.این فروشندگان افراد پشیمان چند ماه آینده خواهند بود.اگر هم قصد خرید دارید اجازه دهید تا در وبلاگ سیگنال آنرا صادر نمایم.

فاراک:

امروز نشان داد که تمایلی به صف فروش شدن و پیروی از صدرا ندارد و در محدوده 180 تا 190 معامله شد. این نکته را توجه داشته باشید که فاراک همیشه کمتر از صدرا قیمت میخورد و خوب قیمت صدرا افت نکرده که این افت کند چون صدرا به اندازه حجم مبنا معامله نمیشود و احتمال رفتن در گره را داشته و یک افت 12درصدی را میتواتن متصور بود.اما قبلا هم گفته بودم که فاراک در 180 تا 190 متعادل خواهد شد ولی باز باید شرایط صدرا را نیز در نظر گرفت.اما در بلند مدت سودهای افسانه ای از این دو سهم بدست خواهید آورد.

پرسود باشید

حمزه کریمی

تعداد بازدید از این نوشته : [ ۹۳۱ بار ]
امتیاز: ۰ از ۵ ( ۰ امتياز دهنده )


نظرات
lord arshiya حمزه عزیز ورود مجدد تو رو به بورس بلاگ تبریک می گم و خیلی خوشحالم
۰۶ شهريور ۱۳۹۰ ۱۱:۳۰

نوشتن نظر
نام * :
نظر * :
ایمیل :
وبسایت :
کد امنیتی * :
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.